Senetle Borç Para Veriyorum

Bankalara getirilen sınırlamalar ile birlikte bankalardan kredi almak gittikçe zorlaştı. Bankalardan kredi kullanabilmeniz için,

 • ilk olarak kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Kredi notu, Türkiye’de hizmet veren bankaların oluşturduğu bir istihbarat alanıdır. Tüm bankalar ile yaptığınız her türlü finansal işlem bu alanda kaydolur. Bu sayede, bir bankaya bir konuda başvuruda bulunduğunuz zaman, o zamana kadar yaptığınız tüm işlemler burada görünür. Ve bunun için hiçbir banka diğeri ile iletişime geçmeden sanal sistem üzerinden erişim sağlayabilir. Bu sistemde yer alan tüm işlemler bir puan sıralaması üzerinde değerlendirilir. Bu puan tablosunda belirli gruplar yer almaktadır. Eğer sizlerde kredi notu yüksek kişilerin grubuna giremediyseniz, maalesef bankalardan kredi alamazsınız. Üstelik kredi notunuzun düşmesi de oldukça kolaydır. Herhangi bir ödeme gecikmesi bile kredi notunuzun düşmesine sebep olur.

Bunun dışında gelir belgeniz olmalıdır. Gelir belgesi, aylık olarak elinize geçen net parayı gösteren bir belgedir. Fakat günümüzde birçok meslek grubunun net bir gelir belgesi olamaz. Örneğin bir çiftçi ya da arıcı veya balıkçı diyelim. Kazancının herhangi bir netliği yoktur. Aydan aya değişim gösterir. Bu sebeple herhangi bir kampanya ya da ekstra bir hizmet olmadığı müddetçe, bu meslek grupları da gelir belgesi olmadan kredi alamayacaklardır.

 • Aynı zamanda, sosyal güvenceniz olmalı ve prim dökümanı ulaştırmanız gerekir. Nitekim devlet personeli dışındaki özel sektör çalışanlarının çoğu bu belgeye sahip olamaz.
 • Bunun yanı sıra az riskli puan türünde bulunan kişilerden bir de kefil talep edilebilir. Bulduğunuz kefilin de tüm bu şartları yerine getirmesi beklenir.
 • Kara liste dediğimiz takip içerisinde olan bireyler ise en az beş yıl süreyle bankalar ile finansal işlemde bulunamadıkları için yine kredi alamazlar.

Anlayacağınız, bankalardan kredi almak olabildiğince katı şartlar altında mümkündür. Bu şartları yerine getirebilmek hem zaman ister hem de ekstra maaliyeti olacaktır. Zira tüm bunlar için çok fazla emek harcamalı ve birçok evrak toplamalısınız. Tüm bunların sonucunda kredi alamama durumunuzda ihtimaller dahilindedir.

Tüm bu şartlar ile uğraşan ve kredi alamayan kişiler ya da tüm bunlarla uğraşmak istemeyen kişiler için elbette başka borç bulma seçenekleri de vardır. Ben ve benim gibi iş adamları, bu hususta, kişilere finansal yardımda bulunmaktayız.


Bireysel veya kurumsal işlem yapmak için sayfamızdan devam ediniz >> https://www.acilnakit.gen.tr/borc-para-veriyorum/


 

Sistem Nasıl İşler?

Sizler internet sitem üzerinden bana başvurularınızı iletirsiniz, aynı zamanda sitede yer alan mail adresimle de bana ulaşabilirsiniz. Gereken değerlendirmeleri yaptıktan sonra, sizinle iletişime geçer ve gerekli görüşmeleri yaparız. Bu görüşmelerde sizden bazı bilgileri de almamız gerekiyor. Örneğin gelir durumunuzu, ne kadar tutarda bir kredi talep ettiğinizi ve kaç vadede geri ödeyeceğiniz gibi sorular sormaktayız. Tüm bunlar için herhangi bir şart, kefil veya belge talep etmiyorum. Fakat beyan ettiğiniz gelire ve kredi tutarına göre vadelendirme yaparız.

Bu işlemler halledildikten sonra sizin adınıza bir senet hazırlanır. Senette geri ödeyeceğiniz tutar kapalı biçimde yazılır ve sizde imzalarsınız. Bu işlemler gerçekleştikten birkaç saat sonra, krediniz hesabınıza yatmış olur ve sizlerde bu tutarı taksitli şekilde  bana geri ödersiniz. İlk ödemeniz gelecek ayın belirlediğimiz gününden itibaren başlamaktadır.

Size Ekstra Ücret Öder Miyim?

Elbette size vereceğim para karşılığında bir miktar faiz oranı ile geri ödeme alırım. Bunun yanı sıra bazı masraflardan kaynaklı olarak, kredinizi size yatırırken komisyon ücretimi de keserim. Böylece krediniz size ulaşmadan evvel sizden herhangi bir para talep edilmemiş olur. Faiz oranını senediniz imzalanmadan önce konuşulur. Çünkü faiz yansıtılmış haliyle senede tutar yazılacaktır.

ÖDEYEMEZSENİZ NE OLACAK

Bu hususta senet zaten belli ölçüde teminattır. Ödemeleriniz uzun süreli geciktiği takdirde, senediniz işleme konur. Yani avukata verilir ve hukuki işlem başlatılır. Bu süreç ilerken size yapılandırma ve toplu ödeme seçenekleri avukatlar tarafından sunulmaktadır. Fakat bu seçeneklere de uyulmazsa, maaşınıza haciz konulmasına kadar gidebilecek bir süreç takip edilir. Bu sebeple kredilerinizin tutarı muhakkak verebileceğiniz miktara uygun olmalıdır. Aksi takdirde her iki tarafı da yıpratacak işlemler söz konusu olur.

Eğer sizlerinde acil paraya ihtiyacınız varsa ve borç alacak birini bulamadıysanız, hemen bana ulaşın ve kredinizi çıkartalım.

10 thoughts on “Senetle Borç Para Veriyorum

 1. Benimde paraya ihtiyacım var bankalara toplamda 62bin borcum bar taşıt kredisi ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçları bunlar ödemelerde gecikme aksama yok 80 bin civarı çekip o borçları kapatıp tek yere borçlanmak istiyorum gelirim 3000 bin lira aylık 1500 1750 civarı ödeme yapabilirim ulaşırsanız sevinirim

 2. Merhaba iyi çalışmalar inşaatta çalışıyorum 10000 acil ihtiyacım var donus yaparsaniz memnun olurum

 3. acil 70 000 tl ye ihtiyacım var öğretmenim
  bankalardan alamıyorum lütfen dönüş yaparmısınız

 4. İsmim Fatih İstanbul Küçükçekmece oturuyorum aylık gelirim 5000 tl ssk çalışanım ek gelir olarak servis aracım ile serviscilik yapıyorum kaza geçirdiğim için bir süre çalışamadım bu sure zarfında kredi kartlarımdan dolayı icralık oldum bu borçlarımı kapatmak için 15000 tl 36 ay taksitle kredi kullanmak

 5. merhabalar çok acil 30,000 tl paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 6. 9 yıldır kamu bankasında calışmaktayım , kkb puanım dusuk olmasından dolayı kredi cekememekteyim, aylık gelirim 4000 tl civarıdır 40.000 Tl kredi ihtiyacim var

 7. Merhaba,

  15.000 tl nakite ihtiyacım var. Beykozda aile mülkünde ikamet ediyorum ve Vatan Bilgisayar’da 1.5 yıldır çalışıyorum. Mevcutta 3 tane kredim olduğu için bankalar kredi vermiyor. Nakite ihtiyacım olduğundan şansımı sizde denemek istedim. İhtiyacım olan tutar başta da belirttiğim üzere 15.000 TL ve 24 veya 36 (olursa daha iyi olur) ay gibi bir sürede ödeyecek imkana sahibim. Konuyla ilgili sizden yardım bekliyor olacağım.

  Saygılarımla,
  Merve

 8. İyi günler 40000 tl nakit paraya ihtiyacım vardır. Aylık 1500 tl ödeyebilirim. Borç para için acil dönüş yapabilir misiniz?

 9. Merhaba hukuk bürosunda çalışıyorum aylık gelirim 2200 ila 5000 tl arasında değişiyor. 20 bin ile 50 bin arası 36 yada 48 ay vadeli kredi kullanmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir