Ne Yaptım Ne Ettiysem Borç Para Bulamıyorum

Elbette dönem dönem herkes nakit paraya ihtiyaç duyar. Fakat bu parayı bulmak her zaman çok kolay olmamaktadır. Zannetiğimiz gibi arkadaşlarımız veya aile bireylerimiz böyle durumlarda her zaman gereken desteği veremez. E bu durumda ne yapacağız? Eğer sizlerde borç para bulamıyorsanız, bahsedeceğimiz yöntemlere bir göz atın.

Eğer ki borç para bulamıyorsanız, sizde kendinize yeni fırsatlar yaratın. Nasıl mı? Bir bakalım o zaman;

  • Borç para bulamıyorsanız, evinizde az kullandığınız eşyaları satın. Bunları satmak hem evinizi ferahlatacaktır hem de cebinizi. Böylece hiçbir şeyin eksiğini hissetmeden ve ödeme zorluğuna düşmeden para bulabilirsiniz.
  • Satacak bir eşyanız yoksa, başka yöntemler elbette vardır. Eğer lazım ise, o zaman bir  cep telefonu alıp, kutusundan dahi çıkartmadan cihazı satabilirsiniz. Böylece ihtiyaç duyduğunuz borcu, kimseye sorumlu kalmadan kendi kendinize çıkartmış olursunuz. Ödemeler de taksitle ve kontrat ile olduğu için, ödeme zorluğu da yaşamazsınız.
  • Çünkü birçok firma ki buna beyaz eşya firmaları da dahil; senetle cep telefonu ve tablet gibi elektronik cihazlar satıyorlar. Bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
  • Kredi danışmanlık hizmetlerinden, şahıslardan veya firmalardan da faydalanabilirsiniz. Bu kişiler ya da firmalar, referansları aracılığı ile ya size kredi çıkmasını sağlarlar; ki bu şartlarda bie miktar komisyon ile elde edebileceğiniz en güzel şeydir. Ya da direk şahıs ya da firma olarak size kredi verirler. Bunun karşılığında da bir miktar komisyon ödersiniz ve ekstra faiz ile aylık ödemelerinizi yapabilirsiniz.
  • Senetle altın satan kuyumculardan da bu konuda faydalanabilirsiniz. Bu kuyumculara internet üzerinden ulaşarak altın alıp senetle ödeyebilirsiniz. Bu altını dilediğiniz yere satabilirsiniz.
  • Aynı şekilde senetle borç para veren kuyumcular da bulunmaktadır. Bu kuyumculardan borç para alarak senetle geri ödeyebilirsiniz.
  • Bankalardan alacağınız kredi kartlarının çoğunda, taksitli nakit avans hizmeti bulunmaktadır. Bu sayede 5000 liraya kadar para çekebilir, bunu da taksitle ödeyebilirsiniz.

Borç Para Veren Yerler

Anlayacağınız üzere, borç para bulmak sanıldığı kadar zor değildir. Yukarı da bahsettiğimiz bir veya birkaç örneği kullanarak, dilediğiniz an nakit paraya sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir