Borç Para Arayanlar

Günümüzde yaşanmakta olan parasal sıkıntılar her geçen gün artmakta ve bu duruma paralel olarak da borç para arayanlar da çok zor duruma düşmektedir. Bu aşamada imdada yetişen yerler arasında akla ilk gelen yerler bankalar olsa da adı geçmekte olan bu yerler yalnızca kendi şartlarına uygunluk göstermekte olan kişilere hizmet vermekte bu sebepten dolayı da milyonlarca kişi nakit sıkıntıları ile mücadele etmek zorunda kalmaktadır.

Borç Para Arayanlara Nakit Verilir

Bu aşamada yapmanız gereken tek şey ise bizimle irtibata geçmektir. Çünkü firmamız son derece uygun koşullarda ve istisnasız olarak hemen hemen herkese kredi olanağı sunmaktadır. Bu kapsamda işsizlere, ev hanımlarına, öğrencilere,  başka yerlere borçları olanlara, kredi notu düşük olanlara ve kara listedekilere bile kredi olanağı sunulmaktadır.

Uygun Komisyon Oranları ile Kredi

Firmamız kredi hizmeti sunar iken ilk olarak müşterilerimizi ön plana almakta ve buna göre borç para verme prosedürü uygulamaktadır. Bu sebepten dolayı da komisyon oranlarımız bir hayli uygun ve makul seviyelerden seyretmektedir.

Genel olarak sabit bir rakam belirtmemiz mümkün olmamakta çünkü belli başlı koşullar alınacak olan komisyon tutarını direk olarak etkilemektedir. Söz gelimi alınacak olan kredinin tutarı ya da kredi almak isteyen kişilerin özellikleri bu konuda son derece belirleyicidir. Ancak genel olarak yüzde beş ile yüzde otuz beş aralığında değiştiğini söylemek mümkün olmaktadır.

Şimdi sizinle firmamıza yapılmış olan kullanıcı yorumlarını paylaşmak sureti ile bizimle alakalı çok daha detaylı bilgi almanızı amaçlamaktayız.

“Borçlarımı ödeyemiyor ve evimi de geçindiremiyordum çünkü işten çıkmıştım. Hangi bankaya gitsem beni adeta kapıdan kovuyordu. Çok zor durumdaydım. Kendime bir çıkar yol arar iken bir arkadaşım bana bu firmayı tavsiye etti ve ben de hemen mesaj attım. Yaklaşık olarak bir iki saat sonra beni aradılar ve şartlarını anlattılar. Şartları son derece uygundu ve hemen adreslerini alarak bürolarına gittim.

Nakit olarak kredimi almam nerede ise yarım saat sürdü. Yaptığım tek şey senetleri imzalamaktı. Sonra da paramı aldım ve eve geldim.”

Berna Y., İşsiz

2 thoughts on “Borç Para Arayanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir